تاریخچه لیلیان

لیلیان-lilian

گروه صنعتی بازرگانی لیلیان بافت یزد در سال ۱۳۸۳ با هدف افزایش رضایت مندی و ایجاد اشتغال، توسط مؤسسین این شرکت تاسیس گردید. این مجموعه بزرگ دارای جدیدترین ماشین آلات تولید پتو در خاورمیانه می‌باشد که با دارا بودن آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در تولید پتو و با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص داخلی و خارجی قابلیت تولید روزانه ۳۰۰۰ تخته پتو را دارا می باشد.

حاج مجید باعرضه

رئیس هیئت مدیره حاج مجید باعرضه با بیش از نیم قرن تلاش و فعالیتی مستمر و درخشان در بازار منسوجات به ویژه کالای خواب در سال ۱۳۳۴ از همان دوران نوجوانی نزد پدرش مرحوم غلامحسین کتانچی کسب و کار را در پارچه فروشی واقعدر خیابان خواجه نصیر الدین شهرستان مراغه ( استان آذربایجان شرقی ) با فروش پارچه و کتان آغاز نمود و با گسترش فعالیت خود در زمینه ( نساجی پارچه ، پتو ، تشک ، کالای خواب و … ) علاوه بر فروش و عرضه آن همواره اهتمام و نگاه ویژه ای به امر تولید و اشتغال زایی در این بخش را داشته اند.

لیلیان-lilian

چنانکه از همان ابتدا با وجود امکانات ناچیز با ایجاد یک کارگاه دوخت و دوزندگی و تعدادی چرخ های قدیمی ، اقدام به تولید انواع ملحفه ، تشک ، بالش ، پشتی و … نمود که با تدبیر و پشتکار در مدت زمانی کوتاه با بیش از ۴۰ نفر نیروی کار در سالهای ۵۹ تا ۶۷ تولیدات کارگاه سهم عمده ای از بازار را به خود اختصاص داده بود و در حال حاضر بازرگانی ۱۰۰۱ مجید (باعرضه) نامی آشنا و مورد اعتماد در بین تمامی تولید و عرضه کنندگان منسوجات خانگی و کالای خواب می باشد .

لیلیان-lilian
لیلیان-lilian

همچنین در زمینه پتو ، سابقه و عملکرد ایشان در بازار ، باعث گردید اکثریت تولید کنندگان پتو ، محصول خود را از طریق بازرگانی ۱۰۰۱ مجید به بازار عرضه نمایند بطوریکه با برآوردهای انجام شده در سالهای ۸۱ و ۸۲ بیشترین عرضه پتو از این واحد بازرگانی صورت گرفته است. در مسیر توسعه و پیشرفت روزافزون این مجموعه ، با تاسیس شرکت لیلیان بافت و اقدام به گسترش کارگاه های تولیدی و در چندین نقطه ، و بهره مندی از نیروهای مجرب و متخصص

این شرکت اقدام به تولید و عرضه انواع محصولات کالای خواب ( سرویس خواب ، سرویس عروس ، سرویس مهمان ، انواع لحاف ، انواع تشک ، بالش ، رو تختی ، روفرشی و … ) با کیفیت برتر و با نام تجاری لیلیان برای عموم هموطنان عزیز نموده است .

لیلیان-lilian

هم اکنون در کنار شما…

گروه صنعتی بازرگانی لیلیان بافت یزد هم اکنون انواع پتوی راشل سیلک در مدل های مختلف و انواع تشک فنری و طبی و نیز برای اولین بار در ایران انواع پتوی پلی استر با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا را در دست دارد که در زمینی به وسعت هفتاد هزار متر مربع با زیر بنای حدود پانزده هزار متر مربع ، واقع در کیلومتر ۳۰ جاده یزد- تهران کارخانه لیلیان بافت ، مدرنترین خط تولید با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات بافت ، چاپ و تکمیل ، جهت تولید محصولاتی با بهترین کیفیت و با حدود ۲۰۰ نفر نیروی کار در حال تولید می باشد.

نوآوری در محصولات تخصص ماست…

سهامداران

لیلیان-lilian

حاج مجید باعرضه

رئیس وعضو هئیت مدیره

ایشان متولد ۱۳۲۶ دارای سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه تولید و عرضه انواع منسوجات در کشور می باشند که هم اکنون رئیس هئیت مدیره و سهامدار اصلی این شرکت می باشند که سیاست کلی و تصمیمات نهایی این شرکت توسط ایشان اتخاذ می گردد.

لیلیان-lilian

مهندس علیرضا باعرضه

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

کنترل و مدیریت تولید کلیه محصولات برعهده ایشان است

لیلیان-lilian

آقای غلامحسین باعرضه

نایب رئیس وعضو هئیت مدیره

هم اکنون کنترل و مدیریت کارخانه لیلیان بافت نیز به عهده ایشان می باشد.

لیلیان-lilian

آقای محمدرضا باعرضه

مدیر فروش و عضو هیئت مدیره

لازم به توضیح است ایشان هم اکنون کنترل و مدیریت فروش شرکت لیلیان بافت را عهده دار می باشند.

لیلیان-lilian

مهندس حسن باعرضه

عضو هیئت مدیره

ایشان هم اکنون سهامدار و عضو هیئت مدیره می باشند و در مسائل فنی و تولید در شرکت فعالیت دارند.

تقدیرنامه و گواهینامه ها